Organizatoriai

Organizatorius

ZEF logotipas_lt_1

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ – ekspertinė organizacija, siekianti užtikrinti žinių ekonomikai palankios aplinkos kūrimą bei žinių ekonomikos vertybių ir mąstysenos įtvirtinimą visuomenėje.

Partneriai

Eksma

UAB „EKSMA“ – jau daugiau kaip ketvirtį amžiaus aukštųjų technologijų srityje dirbanti įmonių grupė, sukaupusi unikalią patirtį lazerių, optinių technologijų kūrimo, medicininės ir laboratorinės įrangos diegimo bei medžiagų šiai įrangai tiekimo srityse. „EKSMOS“ grupę sudaro šios Lietuvos įmonės: viena didžiausių šalyje lazerių gamintoja „Ekspla“, optines technologijas kurianti „Optolita“, kompleksinius tyrimų ir medicininės diagnostikos laboratorinės įrangos sprendimus diegianti „Bioeksma“ ir kontroliuojančioji bendrovė „EKSMA“. Šiose įmonėse dirba 170 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Eksma

„Šviesos konversija“ yra daugiaspalvių femtosekundinių lazerių gamybos pradininkė ir pasaulinė lyderė. Jos gaminami femtosekundiniai parametriniai šviesos stiprintuvai užima apie 80 proc. pasaulio rinkos. Pagrindiniai įmonės produktai – TOPAS ir ORPHEUS serijos optiniai parametriniai šviesos stiprintuvai, femtosekundinė diodinio kaupinimo lazerinė sistema PHAROS, absorbciniai ir fluorescentiniai spektrometrai. Iki 2013 metų parduota daugiau nei 1300 optinių parametrinių stiprintuvų ir virš 150 PHAROS sistemų.

Verslo žinios

UAB „Verslo žinios“ leidžia to paties pavadinimo nacionalinį verslo dienraštį, žurnalus „Verslo klasė“, „Iliustruotasis mokslas“, „Iliustruotoji istorija“, rengia konferencijas, administruoja naujienų portalą vz.lt, darbo paieškos ir karjeros patarimų portalą cv.lt. „Verslo žinios“ siekia skleisti tokią informaciją ir žinias, kurios didina Lietuvos žmonių gebėjimus, pasitikėjimą savo jėgomis ir stiprina jų konkurencingumą nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Rėmėjai

Ruptela logotipas_new copy

UAB “Ruptela” tarptautinė telekomunikacijų įmonė, kurianti transporto stebėjimo, kontrolės ir optimizavimo sistemas. Bendrovė gamina GPS sekimo įrenginius ir kuria programinę įrangą, transporto stebėjimui ir optimizavimui. Įkurta 2007 m., šiandien UAB „Ruptela“ dirba su klientais 116 šalių ir kalba net 15 skirtingų kalbų.

Draugai

Eksma

AB „Amilina – viena iš didžiausių gamybos įmonių Šiaurės Europoje kviečių biorafinavimo srityje, inovatyviomis technologijomis atsinaujinančią biomasę perdirbanti į natyvinį ir katijonizuotą krakmolą, vitalų kviečių glitimą bei gliukozės sirupus. Orientuota į modernių sprendimų vystymą, bendrovė savo gaminamą produciją, skirtą maisto, popieriaus industrinei gamybai ir pašarų pramonei, eksportuoja į daugiau kaip 55 Pasaulio valstybes.   

Eksma 

Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija (LT VCA) vienija privataus ir rizikos kapitalo rinkos dalyvius Lietuvoje, kurios pagrindinis veiklos tikslas yra kartu su kompetentingomis Lietuvos institucijomis ir partneriais dalyvauti formuojant ir vykdant bendrą rizikos ir privataus kapitalo verslo politiką, kuriant ir tobulinant jos įstatymus, koordinuoti Asociacijos narių pastangas, plėtoti veiklą, atstovaujant jų ekonominiams ir teisiniams interesams, propaguojant rizikos ir privataus kapitalo investicijas Lietuvoje, pabrėžiant šios  rinkos plėtros naudą valstybei, įmonėms ir kitiems susijusiems rinkos dalyviams ir ūkio subjektams.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatoriai ir rėmėjai