Organizatoriai

Organizatorius ZEF logotipas_lt_1

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ – ekspertinė organizacija, siekianti užtikrinti žinių ekonomikai palankios aplinkos kūrimą bei žinių ekonomikos vertybių ir mąstysenos įtvirtinimą visuomenėje.


Partneriai Eksma

UAB „EKSMA“ – jau daugiau kaip ketvirtį amžiaus aukštųjų technologijų srityje dirbanti įmonių grupė, sukaupusi unikalią patirtį lazerių, optinių technologijų kūrimo, medicininės ir laboratorinės įrangos diegimo bei medžiagų šiai įrangai tiekimo srityse. „EKSMOS“ grupę sudaro šios Lietuvos įmonės: viena didžiausių šalyje lazerių gamintoja „Ekspla“, optines technologijas kurianti „Optolita“, kompleksinius tyrimų ir medicininės diagnostikos laboratorinės įrangos sprendimus diegianti „Bioeksma“ ir kontroliuojančioji bendrovė „EKSMA“. Šiose įmonėse dirba 170 aukštos kvalifikacijos specialistų.

  Eksma „Šviesos konversija“ yra daugiaspalvių femtosekundinių lazerių gamybos pradininkė ir pasaulinė lyderė. Jos gaminami femtosekundiniai parametriniai šviesos stiprintuvai užima apie 80 proc. pasaulio rinkos. Pagrindiniai įmonės produktai – TOPAS ir ORPHEUS serijos optiniai parametriniai šviesos stiprintuvai, femtosekundinė diodinio kaupinimo lazerinė sistema PHAROS, absorbciniai ir fluorescentiniai spektrometrai. Iki 2013 metų parduota daugiau nei 1300 optinių parametrinių stiprintuvų ir virš 150 PHAROS sistemų.  

Verslo žinios

UAB „Verslo žinios“ leidžia to paties pavadinimo nacionalinį verslo dienraštį, žurnalus „Verslo klasė“, „Iliustruotasis mokslas“, „Iliustruotoji istorija“, rengia konferencijas, administruoja naujienų portalą vz.lt, darbo paieškos ir karjeros patarimų portalą cv.lt. „Verslo žinios“ siekia skleisti tokią informaciją ir žinias, kurios didina Lietuvos žmonių gebėjimus, pasitikėjimą savo jėgomis ir stiprina jų konkurencingumą nuolat besikeičiančiame pasaulyje.


Draugai

Eksma AB „Amilina – viena iš didžiausių gamybos įmonių Šiaurės Europoje kviečių biorafinavimo srityje, inovatyviomis technologijomis atsinaujinančią biomasę perdirbanti į natyvinį ir katijonizuotą krakmolą, vitalų kviečių glitimą bei gliukozės sirupus. Orientuota į modernių sprendimų vystymą, bendrovė savo gaminamą produciją, skirtą maisto, popieriaus industrinei gamybai ir pašarų pramonei, eksportuoja į daugiau kaip 55 Pasaulio valstybes.

„Mobiliųjų telefonų techninis centras“ (MTTC) yra didžiausia Baltijos šalyse telefonų priežiūros ir remonto paslaugas teikianti bendrovė. MTTC yra pagrindinė visų didžiausių mobiliųjų įrenginių gamintojų garantinės ir negarantinės priežiūros bei apdraustų įrenginių remonto paslaugų teikėja, veikianti laikantis griežčiausių gamintojų kokybės ir procesų valdymo reikalavimų. Bendrovė yra įgaliota „Apple“, „Samsung“, „Huawei“, „Sony“, „LG“ bei kitų gamintojų mobiliųjų įrenginių remonto paslaugų teikėja. MTTC veiklą vykdo visos Baltijos šalyse ir Skandinavijos šalyse, Suomijoje, Italijoje, Olandijoje, Islandijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Austrijoje. 

UAB “Pirmas žingsnis” jau 25  metus žengianti bendrovė, viena iš didžiausių individualių ortopedijos priemonių gamintoja Lietuvoje. Žmonėms po operacijų ar traumų taip pat neįgaliesiems individualiai gaminami įvairūs rankų , kojų, stuburo įtvarai, individualūs įdėklai į avalynę, ortopedinė avalynė, protezai. Įmonėje teikiamos ortopedo traumatologo ir reabilitologo paslaugos.

Organizatoriai ir rėmėjai